Co mówią nowe obostrzenia o organizacji imprez firmowych?

Co mówią nowe obostrzenia o organizacji imprez firmowych?

W dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwo zorganizować imprezę firmową lub imprezę integracyjną ze względu na ciągle pogarszającą się sytuację związaną z zachorowaniami występującymi na skutek epidemii koronawirusa. Obecność koronawirusa wpływa na komfort naszego codziennego życia — zalecany jest dystans społeczny, który skutecznie uniemożliwia organizowanie większych wydarzeń kulturalnych, a także wydarzeń o charakterze społecznym. Większość osób jest również wystraszonych na samą myśl o organizowaniu wydarzeń dla grup zorganizowanych ze względu na możliwość zarażenia uczestników, co później przełoży się na efektywność pracy, szczególnie jeżeli firma nie ma możliwości prowadzenia pracy zdalnej. Jak odnoszą się najnowsze obostrzenia do organizacji imprez firmowych?

Nowe zasady bezpieczeństwa
Impreza firmowa http://www.siedliskojanczar.pl/imprezy/imprezy-integracyjne.html to wydarzenie ważne, które wzmacnia przyjacielskie więzi pomiędzy współpracownikami, co skutkuje efektywniejszą pracą oraz komfortową atmosferą panującą w przestrzeni biura. Jeżeli pracodawca chce zachować odpowiednie relacje w swojej firmie, z pewnością powinien zadbać o zorganizowanie imprezy integracyjnej, aby pracownicy mogli lepiej się poznać oraz nawiązać koleżeńskie stosunku. Chociaż impreza firmowa jest świetnym pomysłem, to jednak aktualnie jej organizacja wcale nie jest taka prosta. Najważniejsze jest bezpieczeństwo pracowników i tym powinien kierować się organ dowodzący. W październiku można było urządzać imprezy, jednakże od 7 listopada wprowadzono nowe obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju. Do 29 listopada obowiązuje całkowite zamknięcie teatrów, kin, domów kultury oraz ognisk muzycznych, a co za tym idzie całkowity zakaz organizowania spotkań oraz imprez pod groźbą karalności niedostosowania się do nowych reguł.

Co dalej z imprezami firmowymi?
Chwilowo nie ma możliwości organizowania imprez firmowych w formie tradycyjnej, jednakże dostępne są ciekawe alternatywy, np. impreza firmowa w wersji online. W obecnej sytuacji najbezpieczniejszą formą kontaktu jest forma online — rynek oferuje mnóstwo funkcjonalnych narzędzi, dzięki którym można stworzyć trójwymiarową przestrzeń wirtualną. Po 29 listopada pojawią się nowe informacje na temat obostrzeń — jeżeli będzie można organizować niewielkie imprezy, warto wybrać się z pracownikami do hotelu, który zlokalizowany jest z dala od miasta. Spacery lub przejażdżki rowerowe na świeżym powietrzu, a także inne aktywności fizyczne pozwolą w pełni się zrelaksować i naładować baterie na kolejny dzień pracy.

Jak odbywają się imprezy firmowe w hotelach?
Jeżeli planujesz imprezę firmową w ośrodku wypoczynkowym, warto się upewnić, że organizator zadba o odpowiednie przygotowanie przestrzeni — zaleca się częstą wentylację pomieszczeń, w których przebywa większa ilość ludzi, a także częsta dezynfekcja pomieszczeń i zasada dystansu 2-metrowego. Sprawdź ofertę hotelu Coloseum w Jarosławiu https://www.hotelcoloseum.pl/hotel-jaroslaw.html

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maxton Design - Spoilery dla Honda Civic

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Rzeszów Odfrankowanie kredytu

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Maszyny sprzątające LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Dlaczego warto zdecydować się na rower

Dlaczego warto zdecydować się na rower

Co mówią nowe obostrzenia o organizacji imprez firmowych?

Co mówią nowe obostrzenia o organizacji imprez firmowych?

Jak zamontować fotelik z systemem ISOFIX?

Jak zamontować fotelik z systemem ISOFIX?