Intranet - dlaczego warto zainwestować w to oprogramowanie?

Intranet - dlaczego warto zainwestować w to oprogramowanie?

Intranet jest oprogramowaniem, po które sięga coraz więcej firm bez względu na wielkość i rodzaj działalności. Nic dziwnego, ta nowoczesna platforma nie tylko ułatwia komunikację pomiędzy działami czy pracownikami, ale też pozwala wypracować najbardziej efektywny tryb pracy, który pozwoli odnieść sukces. Jednak aby inwestycja w intranet miała sens, trzeba system ten odpowiednio dopasować do konkretnego przedsiębiorstwa https://www.argonium.pl/strony-internetowe/intranet

Jak działa intranet i co powinien zawierać?
Intranet to nic innego, jak mała sieć komunikacyjna przeznaczona dla pracowników danej firmy. Może zawierać aktualności, informacje bieżące, harmonogram pracy, plan urlopów, projekty oraz moduł do przesyłania i generowania dokumentów. Sieć obsługiwana jest przez każdą przeglądarkę internetową i może być wyświetlana nie tylko w komputerze, ale na każdym urządzeniu mobilnym posiadającym połączenie z Internetem. Każdy z użytkowników ma spersonalizowany login i hasło oraz zakres dostępu do plików.
Platforma daje możliwość tworzenia plików o ograniczonym dostępie, kontroli czasu pracy, tworzenia faktu on-line czy zarządzania modułami powiązanymi z projektami lub magazynami. Nowoczesny intranet jest także łatwy do zintegrowania z innym oprogramowaniem, wykorzystywanym do utrzymania działalności firmy.

Wszystkie wymienione zalety intranetu czynią tę sieć naprawdę przydatną usługą. Dzięki platformie można znacznie zredukować niektóre koszty (np. te związane z firmami kurierskimi czy zakupem oprogramowania). Co więcej, intranet do także krok ku wzmocnieniu wizerunku firmy. Dzięki sieci przedsiębiorstwo zyska w oczach pracowników i będzie postrzegane jako w pełni nowoczesne oraz profesjonalne. I jak, brzmi ciekawie? Jeśli chcesz wdrożyć do swojej firmy odpowiednio dostosowany intranet, wybierz pomoc najlepszych specjalistów. Rzeszowska agencja interaktywna Argonium od wielu lat zajmuje się tworzeniem intranetu dla małych i dużych firm. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zgłoś się do tych specjalistów i przekona się, że inwestycja w intranet to najlepsze, co możesz zrobić dla swojej firmy.

Opinie (4)

Dariusz

2022-04-13 09:28:15

Adres IP:

*.*.*.066

Znacząco wpłynął (na korzyść) efektywności pracy. Polecam
Mateusz

2022-03-30 09:30:52

Adres IP:

*.*.*.218

Zleciliśmy wdrożenie tego rozwiązania Argonium. Bez problemu zintegrowali go z naszym oprogramowaniem. Polecam
Maciej

2022-03-03 09:32:30

Adres IP:

*.*.*.091

Naprawdę przydatną usługa. Dzięki platformie znacznie zredukowaliśmy niektóre koszty w firmie. polecam nie tylko dużym przedsiębiorstwom
Paweł

2021-09-06 09:14:21

Adres IP:

*.*.*.119

Odkąd w naszej firmie wdrożono oprogramowanie intranet, znacznie poprawił się ogólny komfort pracy i efektywność działań.

Zobacz firmy

Maxton Design - Spoilery dla Honda Civic

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Klinika Flebologii Warszawa Doppler Instytut

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Rzeszów Odfrankowanie kredytu

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Pierwsza Komunia Święta - jak zorganizować tę uroczystość?

Pierwsza Komunia Święta - jak zorganizować tę uroczystość?

Maszyny pakujące a różne rodzaje produktów w przemyśle ciężkim

Maszyny pakujące a różne rodzaje produktów w przemyśle ciężkim

Kwas hialuronowy - eliksir młodości

Kwas hialuronowy - eliksir młodości