Rozwiązania do dużych zakładów produkcyjnych — linie do produkcji pierników

Rozwiązania do dużych zakładów produkcyjnych — linie do produkcji pierników

Piernik jest ciastem o słodkim, a zarazem lekko pikantnym smaku, dzięki przyprawom korzennym. Pierniki jest również ciastem suchym o sporej twardości, a także długiej trwałości, ponieważ przechowywane w suchym i zimnym pomieszczeniu mogą leżeć nawet kilka miesięcy. Szczególną popularnością pierniki cieszą się w sezonie świątecznym. Chociaż pierniczki nie są trudne do samodzielnego przygotowania, to jednak bardzo chętnie kupujemy je prosto z cukierni lub wybieramy z półek z hipermarketów. W dużych zakładach produkcyjnych świetnie sprawdzają się  linie do produkcji pierników

Maszyny przemysłowe do produkcji pierników

Jedną z maszyn do produkcji pierników oraz do produkcji ciastek kruchych o różnorodnych kształtach, np. serca czy miśka, jest maszyna klasy PREMIUM Royal Rols. Wspomniana maszyna jest przeznaczona do ciągłej pracy z piecem tunelowym konwekcyjnym oraz innymi urządzeniami w linii produkcyjnej oferowanej przez firmę Hasborg. Maszyna Royal Rols przeznaczona jest do pracy na linii przemysłowej, dzięki czemu praca w cukierni lub piekarni będzie sprawna, szybka i będzie można liczyć na ogromne zadowolenie z otrzymanych wypieków.

Maszyna wałkowa Royal Rols

Maszyna produkcyjna Royal Rols idealnie nadaje się do produkcji ciastek kruchych, a także pierników, które są wyciskane z walca formującego, a dzięki wymiennym walcom możliwa jest produkcja ciastek różnorodnych wzorów oraz kształtów według potrzeb klienta. Duża średnica wałka idealnie nadaje się szczególnie do dużych zakładów produkcyjnych, gdzie wyrób pierników będzie wzmożony. W maszynie istnieje sześć niezależnych regulacji, które pozwolą sprostać nawet najtrudniejszym rodzajom oraz kształtom produkowanych pierniczków. Znajdujące się w maszynie podzespoły są odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane, dzięki czemu ich praca jest ciągła i niezawodna.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Maxton Design - Spoilery dla Honda Civic

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Klinika Flebologii Warszawa Doppler Instytut

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Rzeszów Odfrankowanie kredytu

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły