DMD Rzeszów S.C.

Al. Sikorskiego 2,
35-304 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

DMD Tonery to firma, która powstała w 2007 roku i nieustannie funkcjonuje na rynku, dzięki czemu jest liderem w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. DMD tonery Rzeszów zajmuje się produkcją oraz sprzedażą drukarek, tuszy i tonerów wysokiej jakości oryginalnych producentów, jak również pod własną marką. Z roku na rok firma DMD Tonery powiększa swoją ofertę, m.in. o urządzenia drukujące i artykuły biurowe, dzięki czemu wchodząc na sklep online, można kompleksowo wyposażyć biuro decydując się na zakupy w jednym miejscu.

 

Serwis drukarek, skanerów Rzeszów - Oferujemy profesjonalny serwis drukarek . Realizujemy zgłoszenia diagnostyki oraz naprawy   takiego jak drukarki laserowe , atramentowych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących , skanery, kserokopiarki itp. Serwis urządzeń drukujących mieści się w Rzeszowie na ul. Sikorskiego - łatwy dojazd oraz wygodny bezpłatny parking dla naszych klientów .

 

Może Cię zainteresują powiązane internetowe katalogi zawierające linki do DMD Tonery Rzeszów

 

Oferujemy również usługę przeglądów okresowych oraz konserwacji sprzętu, dbanie systematyczne sprawdzanie może uchronić przed poważniejszymi usterkami i minimalizuje awarię sprzędu w niespodziewanym czasie

Oferujemy profesjonalną naprawę drukarek w Rzeszowie. Wymieniamy podzespoły drukarek , a także wymieniamy lub regenerujemy ich materiały eksploatacyjne. Używamy tylko najwyższej jakości zamienników , które gwarantują długa eksploatację urządzenia. Profesjonalny zespół DMD Tonery posiada ogromne doświadczenie i dysponuje nowoczesnym sprzętem , który umożliwia dokładne zdiagnozowanie problemu oraz jego szybkie rozwiązanie .Klienci chwalą firmę DMD Tonery za oferowany wysoki standard obsługi. Pracownicy firmy, to wykwalifikowany zespół. Co więcej, firma jest znana z troski o środowisko, ponieważ wszystkie produkty do klienta są dostarczane w ekologicznych opakowania, które nadają się do recyklingu.

Tonery Rzeszów to firma, która działa na terenie województwa podkarpackiego, natomiast dzięki nowoczesnym sklepom internetowym drukarki, tusze, tonery i akcesoria biurowe w atrakcyjnych cenach można kupować z każdego miejsca w Polsce — każdy może skorzystać z profesjonalnych usług, ponieważ firma nie tylko zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, ale również państwowych instytucji.

DMD Tonery posiada sklep internetowy oraz strony www, na których prężnie działa publikując blogi z poradami dotyczącymi użytkowania drukarek. Na blogach z poradami znajdziesz profesjonalne odpowiedzi na wszelkie problemy związane z urządzeniami drukującymi i łatwo rozwiążesz swój problem! DMD Tonery Rzeszów wyróżnia się ogromnym doświadczeniem, jak również bogatym zapleczem technicznym, dzięki czemu oferuje profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek, kser oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

 

DMD Rzeszów S.C. (0)

Inne firmy

Exceleo włoskie meble

Goździkowa 14a/6
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Notariusz Rzeszów

płk. Leopolda Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Specjał

szybko , profesjonalnie , bezpiecznie!! Gorąco polecam! ;)))))

ilona33

Średnia Ocena

5/5

Szkoła Muzyczna YAMAHA Rzeszów

Świetne podejsie szkoły od ucznia - najnowszy sprzęt i super klimat. Moja córka uwielbia zajęcie na skrzypcach - od 2 lata bierze udział...

ala

Średnia Ocena

5/5

Exceleo włoskie meble

Wysoka jakość i piękna stylistyka mebli to to co wysuwa się na pierwszy plan. Polecam

Dagmara

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Marma Polskie Folie

Aleja Pod Kasztanami 10
35-030 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?

Budowanie wizerunku marki za pomocą strony internetowej

Budowanie wizerunku marki za pomocą strony internetowej

Znaczenie mediów społecznościowych w promocji strony www

Znaczenie mediów społecznościowych w promocji strony www