Dobry dietetyk

Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Poradnia Dobry Dietetyk jest miejscem, w którym osoby pragnące poprawić swój wygląd, stan zdrowia oraz samopoczucie mogą uzyskać pomoc we wszystkich tych aspektach. Doświadczony specjalista, który układa programy żywieniowe dba o to, aby były one nie tylko zdrowe, ale również smaczne i dostosowane do potrzeb pacjentów. Skuteczność każdej diety opiera się na tym, że może przerodzić się w stałą zmianę nawyków żywieniowych, które pozwolą utrzymać efekty wypracowane przez cały okres terapii.

Poradnia pomaga nie tylko tym pacjentom, którzy pragną zadbać o swój wygląd i zrzucić zbędne kilogramy, czy też nabrać pełniejszych kształtów w przypadku niedowagi.
Usługi obejmują również pomoc w przypadku dolegliwości ze strony układu pokarmowego oraz nietolerancji i alergii żywieniowych. Dietetyk Rzeszów pomoże również tym osobom, które są zaniepokojone wynikami swoich badań oraz każdemu, kto szuka wsparcia w leczeniu różnych chorób i schorzeń.
Kobiety, które wkrótce zostaną mamami, także mogą zgłosić się po program żywieniowy, który zapewni prawidłowy przebieg ciąży oraz zadba o zdrowie dziecka na kolejnych etapach rozwoju. Dzieciom i nastolatkom również oferowana jest pomoc. Jadłospisy dla najmłodszych układane są z najwyższą starannością, aby mali pacjenci mogli wykształcić w sobie zdrowe nawyki żywieniowe.

Pacjenci, którzy korzystają z oferty poradni są badani metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA), która pozwala na wykonanie dokładnego pomiaru składu ciała.
Dzięki temu można ustalić między innymi zawartość procentową tkanki tłuszczowej. Dietetyk wskaże również jakie badania warto wykonać w celu lepszego ustalenia założeń terapii. Oprócz jadłospisów, które przygotowane są osobno na każdy dzień tygodnia, pacjent otrzymuje także sposób przygotowania posiłków, listę zakupów oraz listę zadań terapeutycznych. To wszystko sprawia, że dieta staje się łatwiejsza w realizacji.

Dobry dietetyk (5)

Natalia

2020-08-06 12:08:50

Adres IP:

*.*.*.243

Skorzystałam z poradni dietetycznej chociaż moim celem nie było zrzucenie wagi. Potrzebowałam natomiast zmiany diety, gdyż ciągle czułam się zmęczona i brakowało mi energii. Polecam wszystkim osobom, nie tylko tym, które chcą schudnąć.

ocena

5
Radek

2020-03-29 14:54:07

Adres IP:

*.*.*.74

Silna wola i determinacja to czasem za mało w walce z nadmiernymi kilogramami. Ważne jest także aby odchudzać się z głową,a nie każda dieta,jak się okazało w moim przypadku jest dobra. Tylko pod okiem specjalisty można uzyskać zamierzony efekt bez uszczerbku na zdrowiu.

ocena

5
Basia

2020-02-12 11:25:45

Adres IP:

*.*.*.64

W poradni dietetycznej oprócz zbilansowanej diety otrzymałam też wsparcie psychiczne, które dodatkowo mnie zmotywowało do walki z otyłością. Jestem bardzo za to wdzięczna.

ocena

5
Daniel

2019-03-21 15:43:59

Adres IP:

*.*.*.39

W poradni pracują sami kompetentni ludzie na czele z mgr Noculak.

ocena

5
Basia

2018-04-21 03:45:04

Adres IP:

*.*.*.58

Polecam poradnię Dobry Dietetyk.

ocena

5

Inne firmy

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5
Juwentus

Poloneza
02-826 Warszawa

Średnia Ocena

4/5
Infoludek

Cyfrowa
71-441 Szczecin

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Media Markt

Szybka transakcja i wysyłka. Byłam informowana mailowo o przebiegu transakcji. Kolejny udany zakup i na pewno nie ostatni. Podoba mi się...

~MaryA

Średnia Ocena

5/5

Rad-Pol Meble klasyczne włoskie

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Rad-Pol zajmującą się produkcją mebli do pomieszczeń. Zamówione meble zastały wykonane bardzo...

Danuta

Średnia Ocena

5/5

Siedlisko Janczar Imprezy firmowe Bieszczady

Usługi na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolony z pobytu z Siedlisku Janczar.

Ewaa

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Eric Jones

420 Lexington Ave
E Qc Qq C New York

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Eric Jones

420 Lexington Ave
Wpx y Acqv New York

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Exceleo włoskie meble

Goździkowa 14a/6
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Klejonka eukaliptusowa

Klejonka eukaliptusowa

Najważniejsze parametry pieca cukierniczego

Najważniejsze parametry pieca cukierniczego

Owoce liofilizowane, czy to dobra przekąska?

Owoce liofilizowane, czy to dobra przekąska?