Kartony zbiorcze wysyłkowe Master Pack

Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Master Pack rozpoczęła swoją działalność już w 1996 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma uruchomiła sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego, który dzięki przejrzystej i łatwej w odbiorze szacie graficznej pozwala na zrobienie komfortowych zakupów. Producent opakowań kartonowych realizuje wyłącznie zamówienia internetowe — zamówionych produktów nie można odbierać w siedzibie firmy. Master Pack gwarantuje produkty bezpośrednio z magazynu, które nie tylko są gwarantem przystępnej ceny, ale również wysokiej jakości.

Marka specjalizuje się tworzeniem opakowań fasonowych, które są wykonywane na specjalnych matrycach i zapewniają bezpieczną, a zarazem trwałą konstrukcję kartonu. Tego typu opakowania są niezwykle łatwe w złożeniu, ponieważ nie wymagają użycia taśmy klejącej. Co więcej, sprawdzają się idealnie nawet w sprzedaży wysyłkowej, zabezpieczając różnorodnych wielkości towary - kartony zbiorcze wysyłkowe. W sklepie Master Pack dostępne są również opakowania ozdobne, które można podzielić na opakowania prezentowe, a także na kartony na butelki, np. z trunkami alkoholowymi.

Kartony.info - producent tekturowych opakowań oferuje opakowania tekturowe doskonałej jakości, które dostępne są w różnorodnych rozmiarach, a nawet wersjach kolorystycznych. W asortymencie sklepu dostępne są warianty pokrycia tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je dopasować idealnie do swoich potrzeb. www.kartony.info - producent opakowań z kartonu posiada zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz tworzenia opakowań tekturowych jest sprawny i nadzwyczaj profesjonalny - wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości tektury najlepszej jakości, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na opakowania w MasterPack Janusz Grzesik wykonywane są również nadruki w technologii fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpieczne dla środowiska naturalnego, a więc są w pełni ekologiczne.

Może Cię zainteresują pozostałe strony www powiązane z  Master Pack Producent opakowań tekturowych:  


Kartony.info - producent kartonowych opakowań specjalizuje się w wytwarzaniu pudeł fasonowych, które są zazwyczaj wykorzystywane do wysyłki towarów, jednakże równie dobrze sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania książek i produktów codziennego użytku, które zostaną przetransportowane do miejsca przeznaczenia. Opakowania fasonowe są zazwyczaj kupowanymi opakownaiami, są łatwe w rozłożeniu, do którego nie potrzeba taśm klejących. MasterPack Producent kartonowych opakowań dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.

Sprawdź inne porady powiązane z  Master Pack Producent opakowań kartonowych:Sklep online to szeroka gama produktów, do których można zaliczyć również kartony zbiorcze. Wszystkie kartony dostępne są w odmiennych rozmiarach i kształtach, dlatego każdy znajdzie tutaj interesujący go model. Co więcej, dajemy wybór pokrycia tektury: szary, biały, a także szaro-biały.

Master Pack oferuje swoim klientom możliwość konsultacji z doradcami w sprawie doboru najlepszej jakości pudełek wysyłkowych. Wątpliwości dotyczące oferty szybko zostaną rozwiązane przez wieloletnich pracowników z ogromnym doświadczeniem. Nowoczesny park technologiczny firmy pozwala jej tworzyć kartony najlepszej jakości, które wykonywane są z materiałów o charakterze ekologicznym. W związku z ochroną środowiska, firma wykorzystuje również farby, które nie są toksyczne — ich składniki są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Kartony zbiorcze wysyłkowe Master Pack (4)

Wojtek

2021-06-11 11:21:06

Adres IP:

*.*.*.73

Solidna firma, zamówienia zawsze realizowane w terminie.

ocena

5
Marta

2020-11-10 16:58:41

Adres IP:

*.*.*.39

Polecam

ocena

5
Lilka

2020-04-29 10:30:35

Adres IP:

*.*.*.334

Super opakowania.Atrakcyjne ceny.Polecam.

ocena

5
Witold

2020-04-05 11:21:32

Adres IP:

*.*.*.63

Nowoczesne opakowania wykonane z kartonu i tektury. Posiadamy szeroki zakres materiałów produkcyjnych i wiele, wiele więcej. Najlepsze opakowania tekturowe na rynku.

ocena

5

Inne firmy

Catering Jarosław COLOSEUM

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Ranking fotelików online


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Bank Pocztowy

Jagielońska
85-959 Bydgoszcz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

InFakt

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy InFakt? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może...

Info o InFakt

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Hotel Coloseum

Impreza firmowa zorganizowana tutaj wypadła super, wszystko zostało dopilnowane.

Stanisław

Średnia Ocena

5/5

GoWork

Witam, Tylko do 10 czerwca mogę zaproponować Państwu przejęcie kontroli nad profilem wraz z nielimitowanym pakietem ogłoszeń...

~gowork

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Craig Antonieff

92 Walter Crescent
2533 Jamberoo

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły