Kartony zbiorcze wysyłkowe Master Pack

Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Master Pack rozpoczęła swoją działalność już w 1996 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma uruchomiła sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego, który dzięki przejrzystej i łatwej w odbiorze szacie graficznej pozwala na zrobienie komfortowych zakupów. Producent opakowań kartonowych realizuje wyłącznie zamówienia internetowe — zamówionych produktów nie można odbierać w siedzibie firmy. Master Pack gwarantuje produkty bezpośrednio z magazynu, które nie tylko są gwarantem przystępnej ceny, ale również wysokiej jakości.

Marka specjalizuje się tworzeniem opakowań fasonowych, które są wykonywane na specjalnych matrycach i zapewniają bezpieczną, a zarazem trwałą konstrukcję kartonu. Tego typu opakowania są niezwykle łatwe w złożeniu, ponieważ nie wymagają użycia taśmy klejącej. Co więcej, sprawdzają się idealnie nawet w sprzedaży wysyłkowej, zabezpieczając różnorodnych wielkości towary - kartony zbiorcze wysyłkowe. W sklepie Master Pack dostępne są również opakowania ozdobne, które można podzielić na opakowania prezentowe, a także na kartony na butelki, np. z trunkami alkoholowymi.

Kartony.info - producent tekturowych opakowań oferuje opakowania tekturowe doskonałej jakości, które dostępne są w różnorodnych rozmiarach, a nawet wersjach kolorystycznych. W asortymencie sklepu dostępne są warianty pokrycia tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je dopasować idealnie do swoich potrzeb. www.kartony.info - producent opakowań z kartonu posiada zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz tworzenia opakowań tekturowych jest sprawny i nadzwyczaj profesjonalny - wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości tektury najlepszej jakości, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na opakowania w MasterPack Janusz Grzesik wykonywane są również nadruki w technologii fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpieczne dla środowiska naturalnego, a więc są w pełni ekologiczne.

Może Cię zainteresują pozostałe strony www powiązane z  Master Pack Producent opakowań tekturowych:  


Kartony.info - producent kartonowych opakowań specjalizuje się w wytwarzaniu pudeł fasonowych, które są zazwyczaj wykorzystywane do wysyłki towarów, jednakże równie dobrze sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania książek i produktów codziennego użytku, które zostaną przetransportowane do miejsca przeznaczenia. Opakowania fasonowe są zazwyczaj kupowanymi opakownaiami, są łatwe w rozłożeniu, do którego nie potrzeba taśm klejących. MasterPack Producent kartonowych opakowań dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.

Sprawdź inne porady powiązane z  Master Pack Producent opakowań kartonowych:Sklep online to szeroka gama produktów, do których można zaliczyć również kartony zbiorcze. Wszystkie kartony dostępne są w odmiennych rozmiarach i kształtach, dlatego każdy znajdzie tutaj interesujący go model. Co więcej, dajemy wybór pokrycia tektury: szary, biały, a także szaro-biały.

Master Pack oferuje swoim klientom możliwość konsultacji z doradcami w sprawie doboru najlepszej jakości pudełek wysyłkowych. Wątpliwości dotyczące oferty szybko zostaną rozwiązane przez wieloletnich pracowników z ogromnym doświadczeniem. Nowoczesny park technologiczny firmy pozwala jej tworzyć kartony najlepszej jakości, które wykonywane są z materiałów o charakterze ekologicznym. W związku z ochroną środowiska, firma wykorzystuje również farby, które nie są toksyczne — ich składniki są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Kartony zbiorcze wysyłkowe Master Pack (4)

Wojtek

2021-06-11 11:21:06

Adres IP:

*.*.*.73

Solidna firma, zamówienia zawsze realizowane w terminie.

ocena

5
Marta

2020-11-10 16:58:41

Adres IP:

*.*.*.39

Polecam

ocena

5
Lilka

2020-04-29 10:30:35

Adres IP:

*.*.*.334

Super opakowania.Atrakcyjne ceny.Polecam.

ocena

5
Witold

2020-04-05 11:21:32

Adres IP:

*.*.*.63

Nowoczesne opakowania wykonane z kartonu i tektury. Posiadamy szeroki zakres materiałów produkcyjnych i wiele, wiele więcej. Najlepsze opakowania tekturowe na rynku.

ocena

5

Inne firmy

Maxton Design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Stalowe Miasto

1-go Sierpnia
37-450 Stalowa Wola

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Smart Kid Belt

Warszawska 976
05-083 Zaborów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Master Pack

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Master Pack? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A...

Info o Master Pack

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Akcesoria meble.pl

Jestem stałym klientem.. profesjonalne podejście pod kienta wszytsko fachowo. Dostawa bardzo szybka

edzia

Średnia Ocena

5/5

Tkaniny dekoracyjne Rad-Pol - eko skóry

Polecam szczególnie naturalne skóry obiciowe, nie znajdziecie lepszych.

Violetta

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Marma Polskie Folie

Aleja Pod Kasztanami 10
35-030 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?

Budowanie wizerunku marki za pomocą strony internetowej

Budowanie wizerunku marki za pomocą strony internetowej

Znaczenie mediów społecznościowych w promocji strony www

Znaczenie mediów społecznościowych w promocji strony www