Piece tunelowe Hasborg

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.4/5

Średnia Ocena
na podstawie 9 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Hasborg jest firmą, która od wielu lat działa na rynku. Z czasem zmieniała się jej nazwa, aż w końcu stała się dla klientów Hasborg- marką Premium jeśli chodzi o produkcję i sprzedaż wysokiej jakości sprzętu. Oferuje ona maszyny piekarnicze i cukiernicze. Tworzy nawet całe linie produkcyjne do fabryk. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do wyrobu ciastek kruchych, pierniczków, bez, biszkoptów i innych słodyczy. Hasborg oferuje szeroki wybór ubijaczek cukierniczych, piece tunelowe, oblewarek do czekolady itp. Dzięki nim produkcja słodyczy jest efektywna i pozwala na wydajne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Firma posiada siedzibę w Rakszawie, jednak współpracuje z klientami z kraju i za granicy. Jej produkty znajdują się już w 38 krajach na świecie, co świadczy o ich wysokiej klasie i niezawodnym działaniu. Co więcej firma produkuje urządzenia i maszyny przy użyciu energooszczędnych silników i przekładni, by zadbać za ich pośrednictwem również o środowisko. 
HASBORG to świetnie prosperująca firma, która jest doskonale znana w branży piekarniczej i cukierniczej. Firma istnieje na rynku od wielu lat i ma ugruntowaną pozycję wśród przedsiębiorstw o podobny profilu działalności. Marka skupia się na produkcji zaawansowanych technologicznie maszyn piekarniczych i cukierniczych.

Oferta firmy pełna jest urządzeń do wypieku (pieców tunelowych i obrotowych) formowania czy oblewania czekoladą. To wysokiej jakości automaty, wyposażone w podzespoły pochodzące od najlepszych producentów, energooszczędne i niezawodne. Wymienione urządzenia pozwalają prowadzić produkcję smacznych, powtarzalnych i estetycznych ciasteczek i słodyczy. Mogą to być w szczególności ciasteczka kruche, piernikowe, biszkoptowe, nadziewane, wielokolorowe oraz z polewą. 
Maszyny cukiernicze HASBORG to najnowocześniejsze urządzenia, doskonale nadające się do wyposażenia zarówno małej piekarni, jak i wielkopowierzchniowej cukierni. W ofercie producenta dostępne są pełne linie produkcyjne oraz kompaktowe maszyny z serii mini. Każdą z nich można także doposażyć w dodatkowe opcje, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Produkty marki HASBORG posiadają nowoczesne oprogramowanie oraz stałą łączność WiFi z serwisem. Pozwala to dokonywać specjalistom zmian w ustawieniach oraz diagnostyki urządzeń bez potrzeby wyjazdu do klienta. Dodatkowo, urządzenia posiadają nowoczesny, dotykowy panel sterowania i wielojęzyczne menu. Maszyny pozwalają także na zapisywanie w pamięci dowolnych przepisów i receptur.
HASBORG nieustannie się rozwija i pracuje nad tym, by ustalać branżowe standardy. Dzięki rozwojowi technologii oraz zaangażowaniu świetnie przygotowanych specjalistów, maszyny HASBORG cieszą się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie.

Piece tunelowe Hasborg (9)

Robert

2020-06-24 12:30:19

Adres IP:

*.*.*.73

Zakup maszyn od Hasborg to doskonała decyzja dzięki której znacznie rozwinąłem działalność z małej do średniej już wielkości piekarni. Te urządzenia są po prostu niezawodne.

ocena

5
Marian

2020-06-17 08:22:32

Adres IP:

*.*.*.101

Te maszyny nie tyle co cieszą się mała awaryjnością, one są niezawodne. Jedyny serwis jaki prowadzę od lat to zdalna aktualizacja oprogramowania. Polecam Hasborg Rakszawa.

ocena

5
Zofia

2020-05-27 06:35:29

Adres IP:

*.*.*.39

Zdecydowanie jedyny i najlepszy producent linii produkcyjnych. Bezkonkurencyjny!

ocena

5
Mirosław

2019-04-02 21:34:55

Adres IP:

*.*.*.74

Zachęcam wszystkich z branży cukierniczej do zakupu maszyn Hasborg. Jest to inwestycja, która się zwraca.

ocena

5
Małgosia

2019-02-20 13:43:22

Adres IP:

*.*.*.54

Maszyny, które kupiliśmy od firmy Hasborg znacznie ułatwiły pracę naszej cukierni. Obsługa jest prosta, a maszyny wydajne.

ocena

5
Klient

2018-11-29 15:33:25

Adres IP:

*.*.*.22

W naszej cukierni maszyny od Hasborg sprawują się bez zarzutu, mało tego są bardzo wydajne. Polecam wszystkim.

ocena

5
Katarzyna

2018-08-01 11:33:21

Adres IP:

*.*.*.66

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Hasborg - te maszyny to najlepsza inwestycja.

ocena

5
Info o Hasborg

2018-06-20 09:14:38

Adres IP:

*.*.*.136

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Hasborg? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może pracujesz lub pracowałeś w Hasborg ?
W każdym przypadku zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza. Podpowiedź innym co wiesz lub sam dowiedz się czegoś ciekawe o firmie.
~witekkk

2018-02-13 10:08:42

Adres IP:

*.*.*.111

Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z obsługą oraz szybkością realizacji. Maszyny piekarnicze wysokiej jakości, mam 2 ;)))

ocena

5

Inne firmy

Kancelaria Prawna Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów

Rejtana 36
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

1/5
Notariusz Rzeszów

płk. Leopolda Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Dachy Rzeszów Wasiak

Załęska 82
35-322 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

GoWork

Dobry biznes - jak przychodzą negatywy i paszkiwe odzywa sie pracownik gowork z ofertą na płatne zarządzanie komentarzami itp...

~marta

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Biesiadne Meble Łaciak

Zamawiałem meble biesiadne Łaciak doszły do mnie w bardzo szybkim czasie. Przesyłka nie była uszkodzona, meble są w dobrym stanie. Mogę...

Kamil Niemierski

Średnia Ocena

5/5

UniqMetal

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy UniqMetal? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A...

Info o UniqMetal

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Exceleo włoskie meble

Goździkowa 14a/6
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
DMD-biuro Rzeszów

Al. Sikorskiego 2
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
LongLoveLife liofilizowane owoce

Lwowska 142/7A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Klejonka eukaliptusowa

Klejonka eukaliptusowa

Najważniejsze parametry pieca cukierniczego

Najważniejsze parametry pieca cukierniczego

Owoce liofilizowane, czy to dobra przekąska?

Owoce liofilizowane, czy to dobra przekąska?