Piece tunelowe Hasborg

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.5/5

Średnia Ocena
na podstawie 10 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Hasborg jest firmą, która od wielu lat działa na rynku. Z czasem zmieniała się jej nazwa, aż w końcu stała się dla klientów Hasborg- marką Premium jeśli chodzi o produkcję i sprzedaż wysokiej jakości sprzętu. Oferuje ona maszyny piekarnicze i cukiernicze. Tworzy nawet całe linie produkcyjne do fabryk. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń do wyrobu ciastek kruchych, pierniczków, bez, biszkoptów i innych słodyczy. Hasborg oferuje szeroki wybór ubijaczek cukierniczych, piece tunelowe, oblewarek do czekolady itp. Dzięki nim produkcja słodyczy jest efektywna i pozwala na wydajne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Firma posiada siedzibę w Rakszawie, jednak współpracuje z klientami z kraju i za granicy. Jej produkty znajdują się już w 38 krajach na świecie, co świadczy o ich wysokiej klasie i niezawodnym działaniu. Co więcej firma produkuje urządzenia i maszyny przy użyciu energooszczędnych silników i przekładni, by zadbać za ich pośrednictwem również o środowisko. HASBORG to świetnie prosperująca firma, która jest doskonale znana w branży piekarniczej i cukierniczej. Firma istnieje na rynku od wielu lat i ma ugruntowaną pozycję wśród przedsiębiorstw o podobny profilu działalności. Marka skupia się na produkcji zaawansowanych technologicznie maszyn piekarniczych i cukierniczych.

Oferta firmy pełna jest urządzeń do wypieku (pieców tunelowych i obrotowych) formowania czy oblewania czekoladą. To wysokiej jakości automaty, wyposażone w podzespoły pochodzące od najlepszych producentów, energooszczędne i niezawodne. Wymienione urządzenia pozwalają prowadzić produkcję smacznych, powtarzalnych i estetycznych ciasteczek i słodyczy. Mogą to być w szczególności ciasteczka kruche, piernikowe, biszkoptowe, nadziewane, wielokolorowe oraz z polewą. Maszyny cukiernicze HASBORG to najnowocześniejsze urządzenia, doskonale nadające się do wyposażenia zarówno małej piekarni, jak i wielkopowierzchniowej cukierni. W ofercie producenta dostępne są pełne linie produkcyjne oraz kompaktowe maszyny z serii mini. Każdą z nich można także doposażyć w dodatkowe opcje, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Produkty marki HASBORG posiadają nowoczesne oprogramowanie oraz stałą łączność WiFi z serwisem. Pozwala to dokonywać specjalistom zmian w ustawieniach oraz diagnostyki urządzeń bez potrzeby wyjazdu do klienta. Dodatkowo, urządzenia posiadają nowoczesny, dotykowy panel sterowania i wielojęzyczne menu. Maszyny pozwalają także na zapisywanie w pamięci dowolnych przepisów i receptur. HASBORG nieustannie się rozwija i pracuje nad tym, by ustalać branżowe standardy. Dzięki rozwojowi technologii oraz zaangażowaniu świetnie przygotowanych specjalistów, maszyny HASBORG cieszą się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie.

 

HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych to marka o światowym prestiżu. Dzięki pomysłowości i aktywności zatrudnianych specjalistów, firma rozpoznawalna jest jako najbardziej konkurencyjna na rynku. Firma Hasborg posiada nowoczesnym oraz świetnie wyposażonym fabryką, w którym budowane jest najwyższej jakości wyposażenie piekarni lub cukierni. Baza firmy mieści się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. W swojej ofercie posiada  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz inne niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni i cukierni.

Zobacz pozostałe katalogi Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:
Hasborg - piece cukiernicze
Producent maszyn cukierniczych HASBORG
Maszyny cukiernicze Hasborg - piece tunelowe
Piece tunelowe Hasborg

Wyposażenie cukierni Hasborg
Piece cukiernicze HASBORG


Producent maszyn cukierniczych HASBORG systematycznie przebudowywuje swoje maszyny, gwarantując swoim nabywcom najlepsze produkty, pozwalające na wytwarzanie powtarzalnych, estetycznych i przepysznych ciastek. Przedsiębiorstwo posiada w ofercie duży wybór kompletnych linii przemysłowych, a także jednostkowych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Dostępne są tu bezawaryjne i energooszczędne piece tunelowe i obrotowe, mieszarki spiralne i oblewarki do czekolady. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Wykaz linków zewnętrznych dla HASBORG:
Jaki piec cukierniczy wybrać?
Maszyny cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie
Zalety i możliwości pieców tunelowych
Wyposażenie cukierni - sprawdzone maszyny cukiernicze
Wydajne i energooszczędne - piece tunelowe Hasborg
Dekorowanie wyrobów cukieniczych - posypywacz zintegrowany
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?

 

 


Wszystkie maszyny można dostroić do potrzeb klienta poprzez instalację dodatkowych funkcji Maszyny cukiernicze HASBORG produkuje zarówno linie produkcyjne dedykowane wyposażeniu dużych piekarni czy cukierni, jak i maszyny serii Mini, mieszczące się w niewielkich kuchniach hotelowych czy restauracyjnych.   Maszyny proponowane przez producenta są wyposażone w przejrzysty panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Poprzez stałą łączność z serwisem możliwe jest dokonywanie aktualizacji ustawień lub usuanie usterek na odległość bez konieczności wyjazdu do klienta. Producent tworzy bezusterkowe, ekonomiczne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

Piece tunelowe Hasborg (10)

Olszak

2023-02-22 14:55:59

Adres IP:

*.*.*.64

Polecam maszyny marki Hasborg, doskonała jakość, nowy sprzęt to maszyny cukiernicze Maxdrop i Triomax III. Sprzęt wykonany solidnie, świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Serwis działa szybko i sprawnie.

ocena

5
Robert

2020-06-24 12:30:19

Adres IP:

*.*.*.73

Zakup maszyn od Hasborg to doskonała decyzja dzięki której znacznie rozwinąłem działalność z małej do średniej już wielkości piekarni. Te urządzenia są po prostu niezawodne.

ocena

5
Marian

2020-06-17 08:22:32

Adres IP:

*.*.*.101

Te maszyny nie tyle co cieszą się mała awaryjnością, one są niezawodne. Jedyny serwis jaki prowadzę od lat to zdalna aktualizacja oprogramowania. Polecam Hasborg Rakszawa.

ocena

5
Zofia

2020-05-27 06:35:29

Adres IP:

*.*.*.39

Zdecydowanie jedyny i najlepszy producent linii produkcyjnych. Bezkonkurencyjny!

ocena

5
Mirosław

2019-04-02 21:34:55

Adres IP:

*.*.*.74

Zachęcam wszystkich z branży cukierniczej do zakupu maszyn Hasborg. Jest to inwestycja, która się zwraca.

ocena

5
Małgosia

2019-02-20 13:43:22

Adres IP:

*.*.*.54

Maszyny, które kupiliśmy od firmy Hasborg znacznie ułatwiły pracę naszej cukierni. Obsługa jest prosta, a maszyny wydajne.

ocena

5
Klient

2018-11-29 15:33:25

Adres IP:

*.*.*.22

W naszej cukierni maszyny od Hasborg sprawują się bez zarzutu, mało tego są bardzo wydajne. Polecam wszystkim.

ocena

5
Katarzyna

2018-08-01 11:33:21

Adres IP:

*.*.*.66

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Hasborg - te maszyny to najlepsza inwestycja.

ocena

5
Info o Hasborg

2018-06-20 09:14:38

Adres IP:

*.*.*.136

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Hasborg? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może pracujesz lub pracowałeś w Hasborg ?
W każdym przypadku zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza. Podpowiedź innym co wiesz lub sam dowiedz się czegoś ciekawe o firmie.
~witekkk

2018-02-13 10:08:42

Adres IP:

*.*.*.111

Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z obsługą oraz szybkością realizacji. Maszyny piekarnicze wysokiej jakości, mam 2 ;)))

ocena

5

Inne firmy

Tarnowiak

3 Maja
33-100 Tarnów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Coach Paulina Biernat Warszawa


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Plyta-Meblowa

Langiewicza
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Ulrich

Bardzo szybka i sprawna realizacja. Fajna firma! Polecam :)

Jusia

Średnia Ocena

5/5

Akcesoria meble.pl

Miałem tu załadunek, bardzo sprawnie i szybko. Miła atmosfera polecam meble ze sklepu internetowego akcsoria meble.pl

kangurek

Średnia Ocena

5/5

Bendiks Rzeszów - serwis alternatorów i rozruszników

Polecam - profesjonaliści od alternatowrów

Adam

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Craig Antonieff

92 Walter Crescent
2533 Jamberoo

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły