Prawnik M. Wojciechowska i Wspólnicy w Rzeszowie

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów

4/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza to miejsce, gdzie można uzyskać profesjonalna poradę prawną osobiście lub też poprosić o nią mailowo czy telefonicznie. Prawnik Rzeszów znajduje się przy ulicy Mochnackiego 25/3. Należy do niej zadzwonić, by umówić się na spotkanie. Adwokaci i radcowie prawni kancelarii specjalizują się w takich obszarach prawa jak: prawo inwestycyjne i budowlane, spółki i prawo korporacyjne, prawo nieruchomości, prawo zamówień publicznych, prawo pracy, postępowanie sądowe i arbitrażowe, windykacja wierzytelności, prawo rodzinne, ubezpieczenia i odszkodowania, prawo cywilne oraz prawo i postępowanie administracyjne.

Odwiedź powiązane wpisy Adwokat Rzeszów dla  M. Wojciechowska i wspólnicy:

Obrońca z urzędu, jakie ma kompetencje?
Prawo powinno chronić obywatela
Skąd czerpać porady prawne?
Pomoc dla frankowiczów - jak odfrankowić kredyt?
Radca prawny w Rzeszowie M. Wojciechowska i Wspólnicy
M. Wojciechowska i Wspólnicy - Adwokat Rzeszów

 


Posiadają oni duże doświadczenie, które pozwala im odnaleźć się w każdej sprawie. Na ich koncie znajduje się wiele zrealizowanych projektów oraz posiadają referencje zadowolonych klientów. M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza przyjmuje także na praktyki studentów prawa, by dzielić się z nimi swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

 

Firma M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k zajmuje się świadczeniem usług prawniczych. Siedziba tej firmy zlokalizowana jest na ul. Mochnackiego 25/ 3 w Rzeszowie. Kancelaria jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 17.00. Możliwe jest umówienie wizyty także w sobotę po uprzednim ustaleniu tego z sekretariatem firmy. Firma ta działa na rynku usług prawniczych nieprzerwanie od 1996 roku. Pod obecną nazwą marka ta funkcjonuje od 2012 roku.

 

Firma ta opiera swoją działalność na osobistej pracy wspólników -adwokatów i radców prawnych. Wsparciem dla nich jest kilkunastoosobowy zespół aplikantów, prawników, asystentów i współpracowników, którzy są specjalistami z branży budowlanej i podatkowej. Wieloletnie doświadczenie i ogromne zaangażowanie we wszystkie prowadzone sprawy sprawiło, że firma ta stała się jedną z wiodących kancelarii na rynku usług prawniczych. Kancelaria ta jest nowoczesna, sprawnie i profesjonalnie zarządzana i podejmująca się realizacji nawet najtrudniejszych spraw. Niewątpliwym atutem tej firmy jest połączenie wiedzy, doświadczenia i kreatywności w doradztwie prawnym. Umożliwia to rozwiązywanie skomplikowanych spraw i problemów prawnych.

 

Kancelarii tej najbardziej zależy na zadowoleniu swoich Klientów. Firma ta zapewnia bezpieczeństwo w korzystaniu z usług w pełni zachowując dyskrecję i poufność w zakresie zleconych spraw. Kancelaria ta może się poszczycić wieloma realizacjami. Jedną z nich jest opracowanie modelu prawnego i przeprowadzenie procesu restrukturyzacji zatrudnienia w spółkach Skarbu Państwa w województwie podkarpackim i śląskim w branży górniczej, budowlanej, metalowej.

 

Duże doświadczenie oraz wypracowane standardy pozwalają tej firmie traktować każdą sprawę w sposób indywidualny i zapewniający klientom najbardziej optymalne i najlepsze rozwiązanie. Kancelaria ta świadczy usługi prawne między innymi z zakresu: prawa inwestycyjnego i budowlanego, prawa nieruchomości, windykacji wierzytelności, czy prawa rodzinnego.

Prawnik M. Wojciechowska i Wspólnicy w Rzeszowie (6)

Barbara

2020-04-17 08:51:49

Adres IP:

*.*.*.107

Mimo natłoku spraw jaki da się wyczuć składając wizytę w kancelarii, w tym całym pędzie uwaga na kliencie pozostaje cały czas skupiona. Już na pierwszym spotkaniu w mojej sprawie, udało się prawie wszystko ustalić. Cała współpraca przebiegła w bardzo fajnej atmosferze.

ocena

5
Klient

2019-04-03 02:00:00

Adres IP:

*.*.*.5

Serdecznie polecam Prawnik M. Wojciechowska i Wspólnicy w Rzeszowie, jedna z lepszych. Miałam problem w trakcie sprawy rozwodowej, dzięki niej rozwód nie był z mojej winy. Bardzo fachowa pomoc.

ocena

5
Klient

2019-03-19 13:22:08

Adres IP:

*.*.*.246

Kancelaria M. Wojciechowska i Wspólnicy zaoferowała pełen profesjonalizm w toku postępowania mojej sprawy. Dzięki fachowemu podejściu prawników mogłem cieszyć się zakończonym sukcesem. Tej kancelarii można w stu procentach zaufać. Polecam

ocena

5
Adam

2019-01-11 15:43:21

Adres IP:

*.*.*.253

Rzetelne podejście do przedstawionej sprawy, wsparcie oraz pomoc w przejściu przez chwilowe problemy, cena za usługę nie jest zbyt wysoka. Serdecznie polecam

ocena

5
Info o M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicz

2018-06-18 19:10:16

Adres IP:

*.*.*.74

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicz? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może pracujesz lub pracowałeś w M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicz ?
W każdym przypadku zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza. Podpowiedź innym co wiesz lub sam dowiedz się czegoś ciekawe o firmie.
~Wojtek

2018-02-14 09:34:00

Adres IP:

*.*.*.111

Bardzo fajna kancelaria w Rzeszowie. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu, z obsługą oraz szybkością realizacji. Polecam!!!

ocena

4

Inne firmy

Podkarpacki Fundusz Rozwoju kredyty dla firm

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Brillant

pl. Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Reas Garden


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Stalowe Miasto

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Stalowe Miasto? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?...

Info o Stalowe Miasto

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Squash Rzeszów

Super klimat i bardzo fajny trener.

Klaudia

Średnia Ocena

5/5

Rad-Pol włoskie meble Lublin

Miejsce idealne dla miłośników włoskich mebli.

Tess

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Jacqueline Valdez

?Ru?Vangur 24
850 Hella

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły