Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 7 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Richd. Anders jest nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży drzewnej, które na rynku istnieje od ponad 130 lat. Uruchomiona w 1994 r. firma bazuje na dokonaniach i wiedzy Richarda Andersa, który w 1882 roku uruchomił swój pierwszy tartak. Tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie przetrwała aż do dziś, ale w usprawnionej formie. W związku z czym działające obecnie zakład odnosi sukcesy, stanowiąc jednego z liderów firm w branży drzewnej.

Odwiedź inne wpisy połączone z  Producent drewna klejonego Richd. Anders:

 

Producent kantówki okiennej Richd. Anders Polska to firma handlowo-usługowa, zajmuje się wytwarzaniem doskonałej jakości kantówek okiennych i drzwiowych, a także listew oraz paneli klejonych. Dodatkowo, przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą elementów klejonych na indywidualne zamówienie, a także dostarcza materiały do produkcji mebli i akcesoriów meblowych. Dzięki zaangażowaniu w wiele projektówm, Richd. Anders Polska mogła zautomatyzować i unowocześnić swój zakład produkcyjny. Zatrudnieni fachowcy mają do dyspozycji świetnie zaopatrzone magazyny oraz hale produkcyjne o powierzchni   ok. 4,8 tys. m2. Infrastrukturę technologiczną stanowią również bezobsługowe kotły grzewcze, parzelnia drewna i komory suszalnicze.

Proces produkcji bazuje na urządzenia do obróbki drewna najwyższej klasy. W związku z czym możliwe jest produkowanie drewna klejonego spełniających wymogi uni europejskiej.   Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska   posiada do dyspozycji certyfikaty, które potwierdzają jakość wytwarzanych wyrobów, takie jak FSC® (Forest Stewardship Council®) - gwarantujące, że w procesie wytwórstwa wykorzystano tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową oraz stosuje się do przepisów dotyczących ochrony środowiska.

Serwisy internetowe dla  Producent drewna klejonego Richd. Anders:


Firma Richd. Anders mieszcząca się w Kańczudze na Podkarpaciu to nowoczesny zakład, które wyróżnia się na tle innych producentów dzięki pasji do obróbki drewna i wieloletnim tradycjom.   Richd. Anders Polska   produkuje najwyższej próby kantówkę okienną i drzwiową, klejonkę sosnową, płyty klejone oraz listwy, a także oferuje usługi obróbki, suszenia i palenia drewna. Richd. Anders Polska to firma, która w branży drzewnej działa od 135 lat. To tradycja i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie od 1882 roku. Producent drewna klejonego warstwowo, półfabrykatów na potrzeby przemysłu stolarki otworowej jak i przemysłu meblowego.


Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, wykwalifikowana kadra oraz najlepsi fachowcy w branży to stale rozwijający się zakład produkcyjny i wdrażanie najnowszych, dostępnych technologii. Nowoczesny zakład w Kańczudze w swojej infrastrukturze posiada hale produkcyjne, hale magazynowe, trzy bez obsługowe kotły grzewcze, cztery komory suszarnicze oraz parzelnię drzewa. Wykorzystywane w procesie obróbki najnowsze technologie i wysokiej klasy narzędzia pozwalają spełnić najwyższe wymagania, zapewniając produkcję materiałów wg norm europejskich, oferując najlepszej jakości wyroby. Firma posiada certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®) o numerze licencji FSC® C112419. Pozyskiwane materiały pochodzą tylko i wyłącznie z certyfikowanych lasów i odpowiedzialnych źródeł co w znacznym stopniu przyczynia się do dbałości o środowisko.

W swojej ofercie skierowanej głównie w kierunku przemysłu stolarki okiennej i przemysłu meblowego firma posiada takie produkty jak: kantówka w kształcie litery L i T (innowacyjna konstrukcja zapewniająca efektywniejsze wykorzystanie surowca), kantówka okienna i drzwiowa (wymiarowanie standardowe a także profile brytyjskie, francuskie, skandynawskie czy włoskie), płyta klejona (drewno lite lub wczepiane) oraz listwy (selekcja według wytycznych klienta, fazowanie i frezowanie zamówionych elementów). Firma wykonuje również elementy klejone o różnej budowie wykonywane na indywidualne zamówienie. Wszystkie produkty powstają na bazie drewna sosnowego z wykorzystaniem wodoodpornego kleju DIN EN 204 D4. W procesie produkcji wykorzystywane są autorskie technologie mające na celu wytarzanie półfabrykatów z naciskiem na eliminowanie powstałych odpadów.

 

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska (7)

Ania

2020-08-04 16:24:11

Adres IP:

*.*.*.448

Profesjonalna obsługa, pod tym względem najlepszy sklep w Kańczudze.

ocena

5
Grzesiek

2020-01-09 10:45:08

Adres IP:

*.*.*.98

Współpraca ok.

ocena

5
Adam

2019-07-22 09:25:16

Adres IP:

*.*.*.74

Solidne produkty. Polecam.

ocena

5
Patryk

2019-07-06 23:21:51

Adres IP:

*.*.*.009

Firma sprawdzona przeze mnie oraz moich kolegów z pracy. Zamawiamy stamtąd półprodukty od kilku miesięcy i wszystko zawsze na czas, wykonane są z mocnego drewna.

ocena

5
Łukasz1990

2019-06-20 14:27:53

Adres IP:

*.*.*.101

Duży wybór profili kantówek na okna. Wszystko wykonane dokładnie. Polecam

ocena

5
Witek

2018-10-31 15:23:29

Adres IP:

*.*.*.000

Solidnie, tanio i do tego ekologicznie. Polecam, zamówione przeze mnie produkty dotarły bezpiecznie pod mój dom.

ocena

5
Radek

2018-06-11 09:16:45

Adres IP:

*.*.*.67

Bardzo dobrej jakości kantówki. Realizacja zamówienia sprawna i na czas.

ocena

5

Inne firmy

Moda męska Rzeszów Impresja

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

4.1/5
Stalgast sp. z o.o.

Staniewicka 5
03-310 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Pizza Hut


Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Pekao SA

wedlug mnie jeden z bardziej zaufanych bankow

~Pola

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

GoWork

gowork zarabia niezłą kasę na mozliwosci moderacji komentarzy - w procmojc to 3600 netto / rok, Pracownicy serwisu gowork sami wysyłaja...

~monik

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Nazwa.pl

to jest marketing :D

grzeg

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Velma Rolleston

Makeveien 11
T Q daje D Stavern

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Weldon Custance

634 School Street
20036 Washington

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maurice East

30 Cours Franklin Roosevelt
13006 Marseille

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Producent opakowań Big-Bag - niezbędny partner logistyczny

Producent opakowań Big-Bag - niezbędny partner logistyczny

Worki BIG-BAG a sektor przemysłu lekkiego

Worki BIG-BAG a sektor przemysłu lekkiego

Big-bagi - funkcjonalne i wszechstronne opakowania

Big-bagi - funkcjonalne i wszechstronne opakowania