Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Fabryka części i zespołów kompozytowych dla Lotnictwa i kolejnictwa PZL Mielec specjalizuj się w budowie laminatów i kompozytów wykorzystywanych w motoryzacji, kolejnictwie oraz lotnictwie firma specjalizuje się również w produkcji elementów militarnych.  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec posiada duże doświadczenie w dziedzinie  produkcji wyrobów specjalnych z kompozytów ale wielu dziedzin przemysłu motoryzacyjnego.  W procesie produkcji wykorzystywane są na przykład ręczne laminowanie laminowanie metodą infuzji, wtrysk termoplastów, formowanie tworzyw sztucznych, wulkanizowanie gumy, próżniowe formowanie tworzyw sztucznych itp. Firma w korzysta z takich  urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane numerycznie, pracy wulkanizacyjne o nacisku do 150 ton.

Odwiedź ciekawe wizytówki  PZL Mielec Tworzywa Sztuczne:

Producent kompozytów dla lotnictwa PZL Mielec
Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec


Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą  usług którymi zajmuje się Mielecki producent kompozytów PZL Mielec poznasz na oficjalnej stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz również jak firma pracuje. W liście wykonanych produktów przez   Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec znajdziemy takie produkty jak: łopaty do wiatraków, podzespoły do foteli dentystycznych wykonanych z laminatu, podzespoły wykonane z gumy, części do budowy lokomotyw. Firma produkuje również produkty dla przemysłu zbrojeniowego   np.: hełmy balistyczne przeznaczone dla sektora ochrony, płyty balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłony radarów naziemnych produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Producent elementów z laminatów dla kolei i lotnictwa PZL Mielec jest nieustanny system podnoszenia wydajności oraz jakości wytwarzanych usług.

Przypisy dla z innych stron www:

Zastosowanie kompozytów dla kolei
Rodzaje materiałów kompozytowych?
Laminaty i ich szerokie zastosowanie


Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to polska firma, która specjalizuje się w produkcji podzespołów kompozytowych i tworzywowych przeznaczonych do wykorzystania w dziedzinie transportu publicznego. Wspomniane materiały wykorzystywane są przede wszystkim do tworzenia elementów zewnętrznych i wewnętrznych autobusów, pociągów oraz tramwajów. Dla pojazdów transportu publicznego PZL Mielec przygotowuje również panele ścienne, panele podłogowe, panele okienne, panele sufitowe, a także wysokiej jakości poszycia.


Firma PZL Mielec wyposaża również transport publiczny w potrzebne meble oraz w pulpity ułatwiające pracę osobom prowadzącym pojazdy. Wyprodukowane przez producenta kompozytów elementy przeznaczone pod transport i kolejnictwo są certyfikowane zaświadczeniami dotyczącymi zwiększonej odporności na dymy i palność, a w dodatku posiadają wszystkie atesty zgodne z aktualnymi normami.

Producent laminatów PZL Mielec w swoim składzie ma wykwalifikowaną kadrę o wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu jakością stworzonych produktów z kompozytu lub laminatu. Klienci dokonujący zakupy w PZL Mielec mają gwarantowaną satysfakcję jakości, dzięki dostarczeniu wysokogatunkowych podzespołów oraz części. W procesach produkcji kompozytów i laminatów producent Tworzywa Sztuczne PZL Mielec wykorzystuje wyłącznie innowacyjne procesy technologiczne, które nie tylko upraszczają proces produkcji, ale również gwarantują lepsze efekty końcowe. Zarówno do produkcji kompozytów do transportu publicznego, transportu lotniczego i transportu kolejowego wykorzystywane są takie technologie, jak: malowanie tworzyw w sposób natryskowy, termoformowanie próżniowe tworzyw sztucznych, wulkanizacja części gumowych, wtrysk tworzyw termoplastycznych, jak również wykonywanie laminatu metodą laminowania ręcznego.

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to producent kompozytów, który oprócz produkcji części do transportu publicznego, zajmuje się także tworzeniem hełmów balistycznych dla pracowników ochrony, jak również osłon balistycznych czy osłon radarów pokładowych i naziemnych.

Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (6)

Marek

2021-12-08 18:42:32

Adres IP:

*.*.*.11

Firma w swojej ofercie świetną jakość wyrobów.

ocena

5
Paweł

2021-08-12 17:59:11

Adres IP:

*.*.*.57

Jestem zadowolony z efektu wykonanej usługi.

ocena

5
EdwTr

2021-04-22 08:33:59

Adres IP:

*.*.*.37

Zadowolony jestem ze współpracy z PZL Mielec, usługi na najwyższym poziomie.

ocena

5
Marcin

2021-01-10 22:43:48

Adres IP:

*.*.*.62

Bardzo dobry producent kompozytów

ocena

5
Daniel

2020-08-07 20:01:18

Adres IP:

*.*.*.29

Serdecznie polecam osłony balistyczne i osłony naziemne.

ocena

5
Bing

2020-05-13 11:41:57

Adres IP:

*.*.*.75

solidna firma, polecam

ocena

5

Inne firmy

Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Osiedle Nad Wisłokiem

Krakowska
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
JMDI

Odkryta
03-140 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Podkarpacki Fundusz Rozwoju kredyty dla firm

Niezastąpione wsparcie dla lokalnej społeczności przedsiębiorców.

A. Stawarz

Średnia Ocena

5/5

Maxton Design

Mogę polecić Maxton

Marian

Średnia Ocena

5/5

Cerplast

polecam zwlaszcza opakowania Big Bag. Sa trwale, solidne i wytrzymale

Gustaw

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Dwain Scherk

Karlauer Gurtel 83
Gjgk I Guttaring

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Producent drzwi Hensfort

Nestora 1
37-700 Przemyśl

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły