StolArts - Balustrady drewniane

Aleja Armii Krajowej 4A,
35-307 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

StolArts jest przedsiębiorstwem, którego działalność obraca się wokół produkcji schodów, balustrad, altan i zadaszeń wykonanych z drewna. Zlokalizowana na terenie Przeworska firma może pochwalić się wieloma współpracami oraz ogromną ilością zrealizowanych projektów.

 

Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu oraz fachowej wiedzy zatrudnionych w StolArts specjalistów, możliwe jest tworzenie nawet najbardziej awangardowych projektów, wykonywanych typowo na zamówienie lub na wymiar. Firma ma do użytku doskonale wyposażone zaplecze techniczne. Dzięki nowoczesnym maszynom, których praca jest nadzorowana przez personel zakładu, możliwa jest hurtowa produkcja. 


StolArts zajmuje się wytwarzaniem pięknych i funkcjonalnych schodów giętych i samonośnych, schodów z elementami ze stali nierdzewnej oraz schodów na betonowej konstrukcji. Ponadto, firma oferuje także przepiękne balustrady drewniane Rzeszów, elementy zadaszenia ogrodowego oraz altany. Dla tych, którzy potrzebują więcej - przedsiębiorstwo stworzyło ofertę z zakresu stolarki artystycznej. Wszystkie z proponowanych przez markę wyrobów wykonane są z najwyższej jakości drewna oraz materiałów pomocniczych. Wykorzystanie tych materiałów jest gwarancją solidnych, trwałych i odpornych na uszkodzenia produktów, których największą zaletą jest ich piękna estetyka. Tworzone przez StolArts elementy wyposażenia cechują się kunsztem wykonania, dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz nowoczesnym wzornictwem.

 

Polski producent wykonuje także realizacje powstałe w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje klienta. Oferta marki skierowana jest zarówno do klientów w kraju jak i za granicą. Tym, co odróżnia StolArts od firm o podobnym profilu działalności są konkurencyjne ceny oraz piękny i nowoczesne design.

StolArts - Balustrady drewniane (1)

Kaja

2020-06-11 16:35:43

Adres IP:

*.*.*.556

Piękny wyremontowany kościół.Piękne balustrady.Towar wysokiej jakości.Polecam.

ocena

5

Inne firmy

Lotos S.A.

Elbląska 135
80-718 Gdańsk

Średnia Ocena

5/5
MPK Rzeszów

Lubelska
35-233 Rzeszów

Średnia Ocena

2.5/5
GoWork

Prosta
00-838 Warszawa

Średnia Ocena

1.2/5

Losowe komentarze

Firma Autostar Pomoc Drogowa

Zawsze chętnie służą pomocą bez względu na porę dnia.

Grzesiek

Średnia Ocena

5/5

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Italia Bike? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A...

Info o Italia Bike

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Roteko s.c.

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Roteko s.c.? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A...

Info o Roteko s.c.

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Craig Antonieff

92 Walter Crescent
2533 Jamberoo

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły