Zakład Kamieniarski Łańcut Piotr Socha

Kościuszki 74,
37-100 Łańcut

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

W Zakładzie Kamieniarskim Piotra Sochy z Łańcuta powstają najwyższej jakości wyroby z kamienia. Początki firmy sięgają 2010 roku, a dziś zakład jest jednym z najpopularniejszych w regionie. Przedsiębiorstwo zajmuje się szeroko pojętą produkcją grobowców i nagrobków z granitu, trumien, rzeźb, blatów, schodów czy parapetów. W ofercie firmy znajduje się też szeroki wybór efektownych kamieni dekoracyjnych.

Firma korzysta z nowoczesnej pracowni, w której specjaliści pracują przy użyciu specjalistycznych narzędzi do obróbki kamienia. W ten sposób możliwe jest dowolne modelowanie płyt i nadawanie im rozmaitych kształtów i wymiarów. W zakładzie stosuje się wysokiej jakości importowany granit w wielu kolorach. Dzięki temu klienci mają duży wybór produktów oraz dodatków wykonanych z tego surowca. Nagrobki proponowane przez producenta wyróżniają się piękną estetyką i doskonałą jakością wykonania.
W asortymencie firmy Piotra Sochy znajduje się też ciekawy wybór elementów wyposażenia domowego - blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów czy schodów kamiennych. Produkty te wniosą do wnętrza minimalistycznego szyku, a także będą doskonałym tłem na pozostałych, bardziej efektownych elementów użytku domowego. Oprócz estetyki, produkty z kamienia charakteryzują się też wytrzymałością i długowiecznością.
Zakład kamieniarski zatrudnia najlepszych fachowców, którzy pracują terminowo, rzetelnie i profesjonalnie. Tutaj wykonuje się zlecenia na podstawie gotowego katalogu produktów, ale też projekty indywidualne na zamówienie. Firma świadczy usługi na terenie całej Polski, ale do współpracy zaprasza szczególnie klientów z terenu województwa podkarpackiego.
Jeśli zależy Ci na estetycznym i wysokogatunkowym wyrobie z kamienia, skontaktuj się z zakładem kamieniarskim Piotra Sochy.

Zakład Kamieniarski Łańcut Piotr Socha (3)

Łukasz

2020-06-22 13:26:29

Adres IP:

*.*.*.61

Porządny zakład kamieniarski, wysokiej jakości i terminowe usługi oraz fachowe doradztwo. Polecam!

ocena

5
Nowacki

2020-06-15 11:30:20

Adres IP:

*.*.*.37

Zdecydowaliśmy się wykonać grobowiec u pana Piotra, po oglądnięciu realizacji nie było wątpliwości co do decyzji o wyborze a praca stworzona dla nas jest godna uznania. Dziękujemy.

ocena

5
Paweł

2020-05-22 15:27:48

Adres IP:

*.*.*.109

Firma oferuje niesamowity wybór kamienia w tym nawet importowanego na indywidualne zamówienie, my skorzystaliśmy z usługi wykonania schodów z której jesteśmy bardzo zadowoleni.Dokładni i terminowi monterzy, polecam.

ocena

5

Inne firmy

Akcesoria meble.pl - hamulce meblowe

Generała Mariana Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meritum Bank

Łopuszańska
02-232 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Firma Autostar Pomoc Drogowa

Wielkopolska 2/2
35-084 Rzeszów

Średnia Ocena

4/5

Losowe komentarze

Galicja Tomaszek Sp. z o.o.

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Galicja Tomaszek Sp. z o.o.? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć...

Info o Galicja Tomaszek Sp. z o.o.

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Certus

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Certus? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może...

Info o Certus

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Zakład Poligraficzny Puls

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Zakład Poligraficzny Puls? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć...

Info o Zakład Poligraficzny Puls

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Jacqueline Valdez

?Ru?Vangur 24
850 Hella

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły