Zakład Reklamowy Rzeszów

Goździkowa 14A/6,
35-604 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Zakład Reklamowy to innowacyjna agencją wykonująca usługi w mieście Rzeszów. Przedsiębiorstwo zajmuje się min. pozycjonowaniem, tworzeniem stron internetowych, aplikacji i sklepów online oraz aplikacji mobilnych. Agencja Zakład Reklamowy stosuje prodecury marketingu szeptanego. Ten sposób marketingu bazuje na wyzwoleniu dyskusji wsród potencjalnych odbiorców. Debata która się wywiązuje, powinna mieć charakter naturalny i otwarty. Buzz marketing należy do najbardziej popularnych rodzajów reklamy. Rozkręca zauważalność danej firmy zarówno w internecie, oraz poza nim.


Zakład Reklamowy realizuje usług obszaru content marketingu oraz SEO. Firma funkcjonuje w branży od ponad 14 lat i w tym czasie zdążyła wypromować dziesiątki firm. Koncepcje realizuje w pełni profesjonalnie i bezpiecznie, stosując najskuteczniejsze metody. Aby najlepiej zareagować na potrzeby Klientów, firma do wszystkie z koncepcji traktuje w sposób indywidualny. Zespół tworzy grupa fachowców z odmiennych działów, w związku z czym każdy decydujący się na skorzystanie z usługi może być pewny, że zwraca swój biznes w stosowne ręce.


Placówka Agencji Zakład Reklamowy zlokalizowana jest w mieście Rzeszów, jednak usługi agencji celują do do usługobiorców z całej Polski. Działania Agencji Interaktywnej są niebywale owocne nie tylko ze względu na wszechstronną wiedzę oraz bogatą, zdobywaną latami praktykę, lecz także za pomocą działalności wg. wytycznych Google. Agencja kieruje swoje usługi zarówno dla mikro, dużych oraz średnich przedsiębiorstw.

Inne źródła:

Zakład Reklamowy Rzeszów (2)

Bartosz

2022-01-17 12:06:47

Adres IP:

*.*.*.106

ok

ocena

5
Maciej

2021-12-01 16:10:00

Adres IP:

*.*.*.83

Polecam Zakład Reklamowy Rzeszów - rzetelna i sprawdzona firma od budowy stron internetowych. Od wielu lat promują strony w wyszukiwarce google.

ocena

5

Inne firmy

Kraków Mati-Met

Orzeszkowej
37-450 Brandwica

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Jobman Group

Bociana
31-231 Kraków

Średnia Ocena

5/5
TDF - Kredyt gotówkowy Rzeszów

Langiewicza 23
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Wapro Rzeszów

jak dla mnie wszystko OK

Wapro Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Alladyn

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Alladyn? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może...

Info o Alladyn

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Certus

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Certus? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może...

Info o Certus

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Dwain Scherk

Karlauer Gurtel 83
Gjgk I Guttaring

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Producent drzwi Hensfort

Nestora 1
37-700 Przemyśl

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły