maszyna do paletowania LS-TECH

Pstrągowa 218,
38-121 Pstrągowa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma LSTECH jest Polską firmą zajmującą się produkcją maszyn pakujących oraz urządzeń do paletyzacji. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo urządzenia, są projektowane w całości w naszej firmie, dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pełną kontrolę nad jakością sprzedawanych przez nas produktów. Nieustannie kontrolujemy każdy etap produkcji elementów do maszyn. Z niezwykłą starannością podchodzimy do projektowania urządzeń, tak aby ich eksploatacja była na jak najwyższym poziomie.  Zakład produkcyjny LSTECH oferuje   maszyny pakujące przeznaczone do rodzaju produktu: linie technologiczne pakujące,  linie do owijania folią stretch,  linie do nalewania,  maszyny do paletyzowania.  Przedsiębiorstwo LS Tech dostarcza swoje maszyny pakujące w takich firmach jak Gabo, Inner, Real Wave.

Przejrzyj inne wpisy Polski zakład produkcyjny LSTECH

 


LS Tech specjalizuje się w produkowaniu nowoczesnych maszyn pakujących, urządzeń technologicznych oraz również systemów paletyzacji eksploatowanych w przemyśle ciężkim i branży spożywczej. Od zera są one produkowane w lokalu firmy LS Tech, dlatego też każdy etap ich wytwarzania jest stale poddawany próbie odpowiedniej jakości. Ten polski producent maszyn pakujących ma do zaoferowania także usługi serwisowe, odbywające się jak najszybciej. LS Tech ma bezpośrednio w swojej lokalizacji niezbędne elementy zamienne, jako że specjalizuje się w ich produkcji, z tego względu czas wykonania zgłoszenia nie przeciąga się bezsensownie.

Zobacz inne serwisy internetowe z informacjami na temat Zakład produkcyjny LS-TECH:


LS Tech nie jedynie posiada wśród swojego asortymentu produkty umożliwiające optymalizację czasu i kosztów produkcji, ale również oferuje usługi, takie jak: cięcie metalu przy użyciu lasera, wyginanie blach za pośrednictwem prasy krawędziowej czy obróbka metalu (w tym spawanie). Więcej szczegółów na temat urządzeń pakujących oraz innych urządzeń od firmy LS Tech jest dostępnych na stronie tego producenta wraz z bogatą bazą wiedzy systematycznie zaopatrywaną w stanowiące wiarygodne źródło informacji artykuły.

Polska firma LS-TECH zlokalizowana jest w Pstrągowa 218, 38-121 na Podkarpaciu . Kontakt telefoniczny 669 643 810

maszyna do paletowania LS-TECH (4)

Andrzej Tędera

2023-10-17 10:19:50

Adres IP:

*.*.*.147

Jako producent żywności, zawsze zależało nam na pakowaniu naszych produktów w sposób higieniczny i efektywny. Wybór LS-TECH okazał się trafiony. Ich linie technologiczne do pakowania są doskonale dostosowane do naszych potrzeb. To firma, która przywiązuje dużą wagę do jakości i nieustannie kontroluje proces produkcji. Polecamy ich usługi każdemu zainteresowanemu efektywnym i higienicznym pakowaniem.

ocena

5
Piotr Woźniak

2023-09-29 10:21:41

Adres IP:

*.*.*.125

Paletyzatory płytowe od LS-TECH są niezastąpione w naszej produkcji. Dzięki nim oszczędzamy czas i zwiększamy wydajność.

ocena

5
Kamil Długosz

2023-08-11 13:21:09

Adres IP:

*.*.*.29

Polecam tego producenta. Linie do pakowania od Lstech przekroczyły nasze oczekiwania pod względem wydajności i jakości pakowania.

ocena

5
M. Kaczmarek

2023-06-30 10:22:34

Adres IP:

*.*.*.194

Maszyny do paletyzacji od LS-TECH są innowacyjne i doskonale przystosowane do nowoczesnych potrzeb przemysłu.

ocena

5

Inne firmy

Van Pur S.A.

Cybernetki
02-677 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Fabryka Mebli Bodzio

Sycowska
56-416 Goszcz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
PZU - Powszechny Zakład Ubezpieczeń

Postepu
02-676 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Nuzle

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Nuzle? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może...

Info o Nuzle

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Grand Hotel

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Grand Hotel? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A...

Info o Grand Hotel

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Piece tunelowe Hasborg

Zachęcam wszystkich z branży cukierniczej do zakupu maszyn Hasborg. Jest to inwestycja, która się zwraca.

Mirosław

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Craig Antonieff

92 Walter Crescent
2533 Jamberoo

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły