Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Data Com udostępnia swoje usługi z udostępnienia Internetu na terenie Rzeszowa już od prawie 17 lat. Nabyta przez lata pracy wiedza oraz doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług obejmujących dostawę Internetu radiowego i Internetu światłowodowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu za pomocą światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też każdy klient dostaje możliwość użytkowania szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Tak zwana "radiówka" funkcjonuje bez konieczności użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję. Data Com Rzeszów jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który proponuje dodatkowo serwisowe uslugi internetowe. Wsparcie serwisowe zajmuje się naprawą usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i uaktualnień.

Strony WWW dla  Profesjonalny dostawca Internetu Data-Com:


Profesjonalny dostawca Internetu DATA-COM Internet Rzeszów świadczy swoje usługi dla firm i domów i instytucjom znajdującym się w Rzeszowie lub okolicach. Firma specjalizuje się bowiem nie tylko w dostawie Internetu światłowodowego oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, budową oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, eksplorowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Przypisy z innych serwisów informacyjnych:


Operator Internetu świadczący swoje usługi w Rzeszowie i okolicach DATA-COM oddaje do dyspozycji budynkom mieszkalnym oraz lokalizacjom firmowym różnorodne pakiety . Odróżniają się od siebie wartością co miesiąc wnoszonej zapłaty , jak również ilością megabitów wysyłania i megabitów pobierania . Światłowód Rzeszów od dostawcy DATA-COM istnieje w czterech możliwościach do wyboru, dzięki temu każda osoba zdecyduje się na dobraną do potrzeb swoich czy swojego biznesu opcję . Cena najtańszej opcji aktualnie to tylko 29,99 zł/mc, największy (w teraźniejszej kwocie 150 zł regulowanej we wszystkich miesiącach) stanowi doskonałe rozwiązanie dla biznesmenów czy też osób prywatnych mających bardzo duże wymagania bądź najzwyczajniej w świecie nieidących na ustępstwa. Potocznie nazywana "radiówka" na terenie Rzeszowa i okolic także występuje w kilku odsłonach, których kwota waha się od 29,99 zł do 150 zł opłacanych w każdym miesiącu. Dostawca Internetu na Podkarpaciu DATA-COM proponuje szeroki wachlarz różnych możliwości zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Opinie dostępne w Internecie o firmie można potraktować jako dowód dla wysokich standardów usług podkarpackiego dostawcy Internetu DATA-COM i szybkiego oraz stabilnego oferowanego przez niego Internetu na terenie Rzeszowa i okolic.

Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM (3)

Łukasz

2023-12-06 12:06:41

Adres IP:

*.*.*.39

Bardzo dobra obsługa serwisowa. Szybka reakcja na zgłoszone awarie i sprawnie przeprowadzone naprawy.

ocena

5
Paweł Dronka

2023-11-03 12:05:53

Adres IP:

*.*.*.16

Polecam

ocena

5
Adam

2023-07-12 12:05:22

Adres IP:

*.*.*.23

Profesjonalny internet radiowy. Bez kabli, a jednak transmisja błyskawiczna. Polecam!

ocena

5

Inne firmy

Prawnik M. Wojciechowska i Wspólnicy w Rzeszowie

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

4/5
MyBenefit

-
- -

Średnia Ocena

4/5
Moda męska Rzeszów Impresja

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

4.1/5

Losowe komentarze

Siedlisko Janczar Imprezy firmowe Bieszczady

Pyszne jedzenie, siedlisko jest ulokowane w przepięknej okolicy.

Dorota

Średnia Ocena

5/5

Maszyny sprzątające LINEA

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania firmy sprzątającej bez maszyn od tego dystrybutora. Maszyny są niezawodne i bardzo usprawniają pracę.

Arek

Średnia Ocena

5/5

Kozaczek

Kiedyś ten serwis miał coś ale teraz tylko reklamy i reklamy jak w TV. Ładuje się jak za czasów ATARI. To wina firmy że liczy tylko kasę...

~Jola

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Craig Antonieff

92 Walter Crescent
2533 Jamberoo

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły