Technetium

Goździkowa 14A,
35-604 Rzeszów

3.8/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Technetium od 11 lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych, sklepów online, portali oraz aplikacji. Agencja interaktywna posiada swoja siedzibę przy ulicy Goździkowej 14a w Rzeszowie. Zawsze rozpoczyna współpracę od poznania potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Technetium składa się z ponad 20 pracowników, którzy potrafią nie tylko stworzyć funkcjonalna stronę www, ale też wypełnić ją przyciągającą wzrok grafiką oraz unikatową treścią. Służą oni również swoim doradztwem na każdym etapie projektu, jak i po ego zakończeniu. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów firma zawsze służy pomocą. Technetium zajmuje się również działaniami SEO. Pozycjonuje serwisy, by znajdowały się wysoko w wynikach wyszukiwania. Zwiększa tym samym odwiedzalność witryn. Oferuje też umieszczenie reklam w wyszukiwarkach. Posiada autorskie systemy takie jak CRM, CMS i ERP. Są one łatwe w obsłudze oraz funkcjonalne. Technetium to również dwukrotny zdobywca prestiżowych nagród Webstar.

Agencja Interaktywna Rzeszów TECHNETIUM posiada ogromne - zdobywane przez długie lata działalności doświadczenie w profesjonalnym budowaniu stron internetowych, sklepów internetowych , a także różnego przeznaczenia aplikacji WEB. Technetium Rzeszów kooperuje z przedsiębiorcami wszelkiego formatu, o roźnej sprecjalizacji. Kreatywni specjaliści w swoich branżach zatrudnieni w agencji interaktywnej zaprojektują od podstaw stronę www WWW dla danego biznesu oraz jej całą identyfikację wizualną i sporządzić projekty graficzne. Z usług Technetium Agencji Interaktywnej Rzeszów mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorstwa rozpoczynające dopiero swą działalność na rynku, ale i te cieszące się już pewną renomą, które szukają rozwiązań pozwalających zwiększać zysk oraz przyciągających nowych klientów. Do utrzymania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, istotne jest podejmowanie systematycznych działań z zakresu pozycjonowania i budowania wartościowego ruchu na stronie. Wszyscy zainteresowani mogą powierzyć te zadania agencji interaktywnej Technetium, która specjalizuje się również w kompleksowej obsłudze stron oraz sklepów internetowych.

Strony powiązane z Agencja Interaktywna Technetium

 


Technetium Rzeszów zaangażowany jest grono doświadczonych ekspertów, pośród których można wyróżnić: koordynatora projektów, grafika, programistę, copywritera, analityka SEO, jak również pracownika SEO. Pracują oni na sukces każdego klienta, poprzez zaangażowanie w wyznaczone zadania i realizację kolejno poszczególnych etapy danego projektu. Rozpoczęcie współpracy z  Technetium   rozpoczyna się od rozmowy z klientem, czyli zapoznania się z jego potrzebami, oczekiwaniami i specyfiką jego biznesu. Umożliwia to zdefiniowanie założeń i późniejsze nakreślenie koncepcji. Podczas realizacji każdego przedsięwzięcia czuwa projekt menedżer, będący w stałym kontakcie z klientem, przekazując niezbędne informację oraz kluczowe decyzje. Zakończenie każdego projektu następuje po akceptacji przez klienta oraz przetestowaniu poprawności działania strony internetowej sklepu lub efektywności podejmowanych czynności. Agencja Interaktywna Rzeszów TECHNETIUM oferuje indywidualne podejście do każdego klienta, wsłuchując się w jego wskazówki, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Technetium (4)

Klient

2019-03-06 14:25:14

Adres IP:

*.*.*.213

Technetium w Rzeszowie jest to profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych, sklepów online, portali oraz aplikacji. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, ponieważ firma dokładnie mnie wysłuchała i sprostała moim oczekiwaniom. Pracownicy mają fachowe podejście do klienta, służą doradztwem i pomocą. Moja strona internetowa wygląda teraz rewelacyjnie. Polecam

ocena

5
Klient

2019-01-21 12:15:07

Adres IP:

*.*.*.112

Bardzo polecam Technetium znajdujące się w Rzeszowie. Służą profesjonalnym podejściem do klienta. Portal internetowy został stworzony tak jak oczekiwałem - polecam

ocena

5
Info o Technetium

2018-06-19 02:47:20

Adres IP:

*.*.*.32

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Technetium? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A może pracujesz lub pracowałeś w Technetium ?
W każdym przypadku zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza. Podpowiedź innym co wiesz lub sam dowiedz się czegoś ciekawe o firmie.
~Daria_Tutka

2017-03-21 11:52:02

Adres IP:

*.*.*.202

Profesjonalna agencja interaktywna. Rok temu miałam okazję współpracować i nadal bardzo pozytywnie to wspominam. Serdecznie polecam !

ocena

5

Inne firmy

Ltestyprawojazdy Małgorzata Zasadni

Pawłowskiego 7
39-400 Tarnobrzeg

Średnia Ocena

2.5/5
FarmaProm

Czerwieńskiego
31-319 Kraków

Średnia Ocena

5/5
Oscar-Dekoracje

Matejki
35-064 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Podkarpacki Fundusz Rozwoju kredyty dla firm

Ludzie z PFR pomogli mi we wszystkich formalnościach z jakimi miałem problem starając się o pożyczkę z UE.

Tadek

Średnia Ocena

5/5

Szklane Tarasy

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Szklane Tarasy? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej?...

Info o Szklane Tarasy

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Gasconcept Kurpińscy

Polecam firmę z czystym sumieniem.

Nikodem

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Marma Polskie Folie

Aleja Pod Kasztanami 10
35-030 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Obsługa prawna i podatkowa Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?

Dlaczego warto inwestować w mobilną wersję strony?

Budowanie wizerunku marki za pomocą strony internetowej

Budowanie wizerunku marki za pomocą strony internetowej

Znaczenie mediów społecznościowych w promocji strony www

Znaczenie mediów społecznościowych w promocji strony www