Komórki macierzyste CGF - przełomowa terapia

Komórki macierzyste CGF - przełomowa terapia

W sytuacji, gdy skóra zaczyna się starzeć i zauważamy pierwsze oznaki w postaci zmarszczek czy utraty jędrności, wiele osób decyduje się na odpowiedni zabieg. Coraz większą popularnością cieszą się te metody, które są nie tylko skuteczne, ale nie powodują również ryzyka powikłań. Do jednych z najnowocześniejszych zabiegów wyróżniających się tymi właściwościami zaliczana jest terapia komórkami macierzystymi CGF. Co to za zabieg i kiedy warto go wykonać?

Czym jest CGF?
Skrót CGF pochodzi od angielskiej nazwy Concentrated Growth Factors oznaczającej Skoncentrowane Czynniki Wzrostu. To jedna z najbardziej innowacyjnych, a przy tym w pełni bezpiecznych terapii, która do działania wykorzystuje komórki macierzyste i czynniki wzrostu pochodzące z krwi pacjenta. Osoby, które są zaznajomione z nowinkami medycyny regeneracyjnej z pewnością znają pojęcie "wampirzy lifting", który wykonywany jest z pomocą osocza bogatopłytkowego. W przypadku Komórek macierzystych CGF, zasada działania jest bardzo podobna. Preparat pozyskuje się poprzez pobranie od pacjenta krwi i przetworzenie jej w specjalnym separatorze komórkowym. Uzyskany koncentrat ma za zadanie regenerację i tworzenie nowych komórek skóry, a tym samym rewitalizację skóry w sposób całkowicie naturalny.

Na czym polega zabieg?
Pierwszy etap to pobranie od pacjenta krwi, a następnie jej odwirowanie, podczas którego następuje wyodrębnienie komórek macierzystych i czynników wzrostu. Kolejno, pozyskany materiał jest odpowiednio przygotowywany, w zależności od tego jaka metoda zostanie zastosowana w zabiegu. CGF można podać przy pomocy mezoterapii w dowolny obszar skóry lub zawiesić preparat w żelu w celu silniejszej stymulacji. Zabieg można wykonać również na niewielkim obszarze, na przykład w okolicy ust bądź oczu. Do osiągnięcia najlepszych efektów terapii, zaleca się wykonanie serii zabiegów, których liczba zależna jest od stanu skóry pacjenta i jego oczekiwań. Niemniej jednak już jeden zabieg wystarcza do tego, aby zauważyć poprawę.

Kto może skorzystać z terapii CGF?
CGF należy do przełomowych metod, która jest dedykowana wszystkim osobom poszukującym nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań z zakresu medycyny regeneracyjnej. Metoda ta jest w pełni naturalna, a także bezpieczna dla alergików i osób z wrażliwą skórą, ponieważ nie powoduje ryzyka wystąpienia uczulenia. Terapia komórkami macierzystymi CGF jest zalecana zarówno tym, którzy zauważyli u siebie pierwsze oznaki starzenia, jak i tym, którzy potrzebują intensywnej regeneracji. Preparat radzi sobie doskonale z bliznami i przebarwieniami. Można go także stosować przy problemie wypadania włosów, ponieważ pomaga odżywić mieszki włosowe, poprawić ukrwienie skóry i zahamować łysienie http://www.estetica.warszawa.pl/aktualnosci/osocze-bogatoplytkowe-w-walce-z-wypadaniem-wlosow.html

Opinie (2)

~Monika

2020-07-17 09:44:25

Adres IP:

*.*.*.111

Skuteczna terapia, efekty widoczne i utrzymują się długo.
~Teresa

2020-07-14 15:45:33

Adres IP:

*.*.*.111

Terapia komórkami macierzystymi jest bardzo skuteczna i w pełni bezpieczna, Do zabiegu wykorzystuje pobrane od danego pacjenta komórki. Komórki te możemy wykorzystać do różnego typu zabiegów.

Zobacz firmy

Maxton Design - Spoilery dla Honda Civic

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Rzeszów Odfrankowanie kredytu

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Maszyny sprzątające LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Rozwiązania do dużych zakładów produkcyjnych — linie do produkcji pierników

Rozwiązania do dużych zakładów produkcyjnych — linie do produkcji pierników

Co mówią nowe obostrzenia o organizacji imprez firmowych?

Co mówią nowe obostrzenia o organizacji imprez firmowych?

Sala konferencyjna z prawdziwego zdarzenia

Sala konferencyjna z prawdziwego zdarzenia