Ortopeda - przychodnia Rehavitae

Denkowska 45a,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Przychodnia Rehavitae to nowoczesne miejsce, w którym każdy pacjent ma zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną. Ośrodek znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim, a swoją renomę zawdzięcza personelowi składającemu się z najlepszych specjalistów. Centrum medyczne posiada doskonale wyposażone gabinety, w których wykonywana jest diagnostyka oraz leczenie wielu schorzeń.

W Rehavitae wykonywane są m.in. badania USG z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Badanie ultrasonograficzne stosowane jest w celu ustalenia chorób w wielu dziedzinach. To bardzo dokładna metoda, dzięki której można precyzyjnie określić stopień uszkodzeń oraz zaplanować odpowiednią formę leczenia. Centrum oferuje pacjentom konsultacje w zakresie pulmonologii. Chorób układu oddechowego nie należy bagatelizować, dlatego też w przypadku jakichkolwiek problemów trzeba skorzystać z pomocy specjalisty. Ośrodek zaprasza także pacjentów zmagającymi się z problemami ortopedycznymi - po złamaniach, urazach czy skręceniach. Dzięki właściwej diagnostyce narządów ruchu uda się dobrać leczenie, które pozwoli pacjentowi szybko wrócić do pełnej formy. W Rehavitae zatrudnieni są także specjaliści w zakresie urologii. Centrum zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego kobiet i mężczyzn, a także leczeniem ginekologicznym. Ośrodek proponuje pacjentom możliwość skorzystania z profesjonalnej terapii manualnej. To nowy rodzaj fizjoterapii, polegający na manualnej diagnostyce oraz leczeniu chorób układów ruchu. Terapia przydatna jest zwłaszcza po złamaniach i urazach. Działanie polega na manualnym stymulowaniu mięśni, więzadeł, ścięgien, co przyczynia się do znaczącej poprawy stanu zdrowia pacjenta.

Przychodnia Rehavitae kieruje swoją ofertę do wszystkich, którzy szukają najlepszej opieki medycznej na wysokim poziomie. Rehavitae (łac. odzyskać życie) jest placówką zdrowotną znajdującą się w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego. Ten innowacyjny ośrodek skupia grono lekarzy takich specjalności, jak: ortopedia, urologia oraz pulmonologia. Ponadto, z placówką współpracują także specjaliści w dziedzinach osteopatii i terapii manualnej. 
Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, pacjenci Rehavitae mogą korzystać z diagnostyki specjalnym aparatu USG. Pozwala to lekarzom bardzo dokładnie rozpoznać schorzenie, a w efekcie dobrać leczenie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. 
Rehavitae proponuje swoim pacjentom leczenie bólu metodami manualnymi. Jedną z nich jest osteopatia, która sprawdza się szczególnie w przypadku terapii bólu kręgosłupa, czy też schorzeń stawowych i tkankowych organizmu. 
Ośrodek ma dogodne godziny pracy, dzięki czemu nawet bardzo zapracowany pacjent może bez problemu skorzystać z usług Rehavitae.

Ortopeda - przychodnia Rehavitae (1)

Olga

2019-11-30 15:43:44

Adres IP:

*.*.*.34

Polecam gabinet osteopatyczny, za odpowiednią diagnozą praktycznie przestały nawiedzać mnie tak bardzo paraliżujące migreny.

ocena

5

Inne firmy

Meble Biasiadne

Kościuszki
42-450 Niegowonice

Średnia Ocena

5/5
Certus

Rynek 17
35-064 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Rzeszów Odfrankowanie kredytu

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

GoWork

Kloaka internetu... Każdy może dodać opinię... a za 270 zł netto miesięcznie, mogą je Państwo zgłaszać do usunięcie przyciskiem, który w...

~Jacek

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Współpraca ok.

Grzesiek

Średnia Ocena

5/5

Tarnowiak

Szukasz pracy lub informacji na temat pracodawcy Tarnowiak? Interesuje Cię praca w tej firmie i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? A...

Info o Tarnowiak

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Jacqueline Valdez

?Ru?Vangur 24
850 Hella

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Thelma Soubeiran

91 Thone Street
2429 Dingo Forest

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lavern Forand

61 Maritime Avenue
6302 Mount Observation

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły